Awans do trzeciej ligi!

KS Teresin 13:4 Promyk Nowa Sucha

Czytaj więcej

Siódma ligowa wygrana!

Dużo emocji w meczu z Relaxem! ❗️

Czytaj więcej

Zwycięska passa trwa!

 

Czytaj więcej

Piąta wygrana z rzędu!

Emocje do samego końca!
KS Teresin 9:7 AP Żyrardowianka III

IV Liga Orlik E2 - rocznik 2010

Czytaj więcej

Terminarz i tabela

Zapraszamy do śledzenia poczynań naszych podopiecznych.

Czytaj więcej

Zwycięska seria trwa!

Promyk Nowa Sucha 4:7 KS Teresin

Czytaj więcej

Trzecia wygrana z rzędu

Teresińskie Lwy znowu górą!

Czytaj więcej

Wyjazdowe zwycięstwo!

IV Liga Orlik E2 - rocznik 2010
 
Relax II Radziwiłów 5:11 KS Teresin
Czytaj więcej

Zwycięstwo rocznika 2010!

IV Liga Orlik E2 - rocznik 2010 ⚽️⚽️⚽️

Zwycięstwo na inaugurację 👊

KS Teresin 6 - 3 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

⚽️ Mateusz Zdanowski
⚽️ Adam Karnowski
⚽️⚽️ Jonasz Kamiński
⚽️ Szymon Wieczorek
⚽️ Wiktor Włodarski

Zagraliśmy w składzie:
Damian Szarwas, Jan Gawor, Patryk Jarzębowski, Szymon Wieczorek, Jonasz Kamiński, Mateusz Zdanowski, Adam Karnowski, Igor Bielecki, Wiktor Włodarski, Wiktor Skoneczny, Maksymilian Przygoda, Antoni Dąbrowski, Szymon Leszczyński

Brawo! 👏💪👨‍👩‍👦⚽️🥅

 

SPARINGOWA WYGRANA ROCZNIKA 2010

Błonianka II Błonie - KS Teresin 6:12

 

W dniu dzisiejszym zespół rocznika 2010 rozegrał sparing z Błonianką II, wzmocnioną kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny. Od samego początku narzuciliśmy wysokie tempo. Praca zawodników na treningach dała nam przekonujące zwycięstwo. Byle tak dalej !

Skład: P.Jarzębowski, Mt.Zdanowski, J.Kamiński, M.Przygoda, Sz.Wieczorek, J.Gawor, W.Włodarski, A.Karnowski, A.Dąbrowski, P.Różniak

ROCZNIK 2010 - START

Zawodnicy z rocznika 2010, prowadzonego przez trenera Tomasza Spytka, zaczęli w tym tygodniu treningi. Ostatnie dwa miesiące minęły nam na treningach indywidualnych. Przerwa była spowodowana przez epidemię koronawirusa. Dziś możemy wrócić do normalności !!!

Jednocześnie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy urodzili się w roku 2010, do zapisów do naszej drużyny. Telefon do trenera: 606 718 307 !

Turniej rocznika 2010

W dniu dzisiejszym zespół rocznika 2010 wziął udział w turnieju OSiR Włochy Cup. Nasi zawodnicy stawili się w liczbie trzynastu i dzielnie walczyli w każdym meczu. Ostatecznie nie udało się nam wyjść z grupy. Najważniejsza jednak jest nauka i dobra zabawa, tak aby w przyszłości jak najlepiej się rozwinąć !

Klub reprezentowali: J.Gawor, J.Kamiński, A.Karnowski, M.Przygoda, W.Włodarski, D.Szarwas, Sz.Wieczorek, Mt.Zdanowski, M.Milczarek, I.Bielecki, Sz.Leszczyński, P.Jarzębowski, A.Dąbrowski.

Bramki strzelali: Mt.Zdanowski (3x), A.Karnowski, J.Gawor

Trzy punkty w dwóch meczach rocznika 2010

Zespół rocznika 2010 rozegrał w sobotę mecz z Relaxem II Radziwiłłów. Zawodnicy walczyli, jednak nie udało się wywieźć z trudnego terenu nawet jednego punktu. Trzy dni później doszło do spotkania naszej drużyny z liderem - Unią II Boryszew. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Spytka wygrali 7:5.

Relax II Radziwiłłów - KS Teresin 8:4

Kadra: Kamil Bylina, Jan Gawor, Adam Karnowski,  Maksymilian Przygoda, Damian Szarwas, Szymon Wieczorek, Mateusz Zdanowski, Wiktor Włodarski, Antoni Dąbrowski, Maciej Milczarek, Patryk Jarzębowski

Bramki: Adam Karnowski (3x), Wiktor Włodarski

KS Teresin - Unia II Boryszew 7:5

Kadra: Kamil Bylina, Jan Gawor, Adam Karnowski,  Maksymilian Przygoda, Wiktor Skoneczny, Damian Szarwas, Szymon Wieczorek, Mateusz Zdanowski, Wiktor Włodarski, Antoni Dąbrowski, Maciej Milczarek, Patryk Jarzębowski, Jonasz Kamiński, Szymon Leszczyński

Bramki: Jonasz Kamiński, samobójcza, Mateusz Zdanowski (2x), Szymon Wieczorek, Kamil Bylina, Adam Karnowski

Zwycięstwo rocznika 2010 !

W sobotę zawodnicy z rocznika 2010 odnieśli zwycięstwo nad zespołem Żyradrowianki III 5:2. Jest to duży progres w odniesieniu do pierwszego meczu. Trzeba pamiętać, że zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Spytka, ciężko trenują, trzy razy w tygodniu, a rezultaty tej pracy są widoczne z meczu na mecz.

Skład: D.Szarwas - J.Gawor, A.Karnowski, Mt.Zdanowski, Sz.Leszczyński, A.Dąbrowski, W.Skoneczny, W.Włodarski, M.Przygoda, M.Milczarek, J.Kamiński.

Bramki: MT.Zdanowski (3x), A.Karnowski, J.Gawor

Pewna wygrana rocznika 2010

W dzisiejsze przedpołudnie zespół z rocznika 2010 pewnie pokonał Wrzos Międzyborów 7:2. Nasi zawodnicy od początku wykazywali się ogromnym zaangażowaniem. Walczyli o każdą piłkę i nie pozwalali na wiele przeciwnikowi. Pierwszą tercję wygraliśmy jedną bramką po trafieniu Jonasza Kamińskiego. W kolejnych częściach trafiali Janek Gawor, Wiktor Włodarski, trzy razy Adam Karnowski i raz mieliśmy do czynienia z bramką samobójczą.

Zagrali: A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, Sz. Wieczorek,  D. Szarwas, P. Różniak, W.Skoneczny, W.Włodarski

Niedużo zabrakło...

W dzisiejsze przedpołudnie zespół rocznika 2010 rozegrał trzecie ligowe spotkanie. Tym razem rywalem była Unia II Boryszew. Mecz rozpoczął się od bramki Adama Karnowskiego, która padła już w trzeciej minucie. Następnie inicjatywę przejęli gospodarze odrabiając stratę bramkową i wychodząc na jednobramkowe prowadzenie. Przed przerwą wyrównał jednak Jonasz Kamiński. W drugiej tercji jedną bramkę strzeliła Unia i jedną Teresin - znowu Jonasz Kamiński. Trzecia tercja identyczna, jak druga. Dla naszej drużyny trafił Szymon Wieczorek. W czwartej tercji do bramki rywali strzelił Mateusz Zdanowski i Jan Gawor, jednak rywal zaliczył trzy trafienia i wygrał 7:6.

Zagrali: M. Przygoda, A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, Sz. Wieczorek,  D. Szarwas, P. Różniak

Remis i wygrana na początek rozgrywek

AP Żyrardów - KS Teresin 9:9    

KS Teresin - Relax II Radziwiłów 5:3

Skład obydwu meczów : M. Przygoda, A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, W. Skoneczny, Sz. Wieczorek, W. Włodarski, D. Szarwas

Zawodnicy z rocznika 2010 zdążyli rozegrać dwa pierwsze ligowe mecze. W pierwszym spotkaniu nasi podopieczni udali się na trudny teren - do Żyrardowa. Spotkanie obfitowało w wiele emocji i bramek. Ostatecznie padł wynik 9:9.

W drugiej kolejce podejmowaliśmy Relax II Radziwiłłów. Od samego początku staraliśmy się utrzymywać przy piłce i tworzyć sytuacje bramkowe. Efektem mądrej i odpowiedzialnej gry było zwycięstwo 5:3. 
 
 

Przegrana Żaków

Porażka rocznika 2010/2011.

Czytaj więcej

Porażka w Żyrardowie

W niedzielne popołudnie po dobrej grze i dużej walce nasze Żaki uległy ekipie z Żyrardowa 5:3. 

Czytaj więcej

Porażka na wyjeździe

Porażkę w swoim trzecim ligowym meczu odnieśli chłopcy z rocznika 2010/2011. Tym razem ulegliśmy Jaguarowi Michałowice 9:3.

Czytaj więcej

Pechowa porażka

Żaki w swoim drugim meczu w tym sezonie przegrały z LKS Chlebnią 8:5.

Czytaj więcej

Żaki zaczęły sezon

W minioną środę swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali chłopcy z rocznika 2010/2011 ⚽️

Czytaj więcej

Wysoka wygrana!

W miniony piątek Żaki z rocznika 2010/2011 rozegrały mecz kontrolny z rówieśnikami Promyka Nowa Sucha. Podopieczni trenera Kamil Malec okazali się lepsi i wygrali 18:5 🏆⚽️

Czytaj więcej

Rywale naszych Żaków

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podał podział na ligi w ramach rozgrywek trampkarzy na wiosnę 2019.

Czytaj więcej

Awans naszych chłopców

Żaki z rocznika 2010/2011 spisały się w swoim drugim sezonie wspaniale. Chłopcy rozegrali bardzo dobry sezon i zajęli 1. miejsce w swojej grupie.

Czytaj więcej

Kolejna wygrana!

Żaki z rocznika 2010/2011 kontynuują serię zwycięstw! Tym razem nasi młodzi zawodnicy pokonali rówieśników z Offensywy Książenice 10:5.

Czytaj więcej

Passa trwa

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowały Żaki z rocznika 2010/2011. Tym razem wygraliśmy z TURem Jaktorów 5:2.

Czytaj więcej

Wygrana z Grodziskiem!

W niedzielę nasi najmłodsi ligowcy, czyli chłopcy z rocznika 2010/2011 pokonali w meczu wyjazdowym Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7:4.

Czytaj więcej

Przegrana ze Zniczem

W niedzielne przedpołudnie nasi najmłodsi ligowcy rozegrali swój kolejny mecz. Niestety tym razem ulegliśmy Zniczowi II Pruszków 12:7.

Czytaj więcej

Debiutancka wygrana

W minioną niedzielę (15.04) chłopcy z rocznika 2010/2011 rozegrali swój pierwszy w życiu mecz ligowy. Zawodnicy trenowani przez trenera Kamila Malca zagrali bardzo dobrze i pewnie pokonali swoich rówieśników z Grodziska Mazowieckiego.

Czytaj więcej

ZAPROSZENIE NA HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TERESIN CUP 2018

W najbliższą sobotę 17 marca na hali GOSiR w Teresinie odbędzie się turniej piłki nożnej Teresin CUP 2018. Start turnieju o godzinie 9:00.

Czytaj więcej

Turniej Halowy - rocznik 2010

W dniu dzisiejszym na Hali GOSiR odbył się turniej o puchar Prezesa KS Teresin.  W turnieju udział wzięło 5 zespołów: Unia Boryszew, LKS Chlebnia i 3 zespoły KS Teresin. Na turniej nie dotarła drużyna Piasta Feliksów więc aby wyłonić zwycięzce zawodów, rozegrano mecze systemem każdy z każdym. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

Czytaj więcej

Turniej rocznika 2010

W sobotę tj. 10.06.2017 r. na Orliku w Szymanowie, rozegrany został turniej rocznika 2010. Udział w nim wzięły drużyny z KS Teresin, Piasta Feliksów oraz Akademii Piłkarskiej z Sochaczewa. Było sporo gry gdyż każda drużyna rozegrała kilka spotkań  oraz dużo bramek, co najbardziej cieszy młodych adeptów piłki nożnej. Wyróżniającą się drużyną był zespół AP Sochaczew, który jak powiedział trener T. Oziemblewski trenuje razem ok. 2 lat, co widać już było na boisku.  Tym razem nie było zwycięzców ani przegranych a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale. 

Dziękujemy trenerom i zawodnikom  za udział w turnieju oraz rodzicom, którzy dzielnie dopingowali małych piłkarzy. 

Serdeczne podziękowania  również dla p. Justyny Kamińskiej za pomoc w organizacji turnieju.

 

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin