Pierwszy turniej halowy rocznika 2008 za nami

W dniu dzisiejszym KS Teresin zorganizował Piłkarski Turniej Halowy rocznika 2008.  W turnieju udział wzięły następujące zespoły: Błonianka Błonie, UKS Gosir Stare Babice, Tur Jaktorów, KS Teresin A, KS Teresin B, Błękitni Korytów, Naprzód Brwinów, Bzura Chodaków. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których najlepsze miejsce zajęły drużyny: Błonianki Błonie, Tur Jaktorów, KS Teresin A, Gosir Stare Babice, które rozegrały miedzy sobą mecze półfinałowe:

Czytaj więcej

Dobre mecze Orlików!

Nadrabiamy zaległości odnośnie relacji z ostatnich meczy rocznika 2009/2008. W miniona niedziele drużyna grała rewanżowe spotkanie z Relaxem Radziwiłłów, natomiast dziś udaliśmy się do Nowej Suchej walczyć o kolejne ligowe pkt.

Czytaj więcej

Udany rewanż!!!

W sobotnie popołudnie drużyna po pierwszym ligowym zwycięstwie podejmowała Tur Jaktorów. Zawodnicy bardzo chcieli się zrehabilitować za porażkę w Jaktorowie i odnieść drugie ligowe zwycięstwo.

Czytaj więcej

Przełamanie Orlików

W sobotni poranek orliki KS Teresin podejmowały na własnym boisku drużynę UKS Nowa Wieś. Zawodnicy byli bardzo zmotywowani i pełni energii co pozwoliło osiągnąć bardzo dobry końcowy rezultat.

Czytaj więcej

Kolejna cenna lekcja!

Kolejna cenną lekcje odebrali zawodnicy rocznika 2009 mierzący się w zmaganiach ligowych z o rok starszymi kolegami. Tym razem naprzeciw naszych młodych piłkarzy stanęła drużyna UKS Książenice która razem z nami awansowała w poprzedniej rundzie.

Czytaj więcej

Promyk za mocny!

Dzisiejszego poranka młodzi zawodnicy z rocznika 2009/2008 podejmowali na własnym boisku drużynę Promyka Nowa Sucha.

Czytaj więcej

Przegrana po dobrym meczu

Relax Radziwiłłów - KS Teresin 14-9 

Bramki: Filip Strączewski 4x, Bartosz Lot 3x, Radosław Banaszek, Werle Nikodem

Czytaj więcej

Porażka rocznika 2008/2009

W dniu 14.04 drużna rocznika 2008 rozegrała pierwszy mecz rundy wiosennej.

Czytaj więcej

Imponujące zwycięstwo orlików

Ks Teresin - Wrzos Międzyborów 15:4

Czytaj więcej

Kolejne zwycięstwo najmłodszych :)

W niedzielny poranek drużyna naszych Orlików udała się na kolejny mecz wyjazdowy. Rywalem naszej drużyny był zespół AP Żyrardów. Podróż do Żyrardowa przebiegała w mocno padającym deszczu co nie wróżyło dobrych zawodów w wykonaniu obydwu zespołów.

Czytaj więcej

Wygrana najmłodszych!

W sobotnie popołudnie drużyna najmłodszych zawodników KS Teresin składająca się z chłopców z roczników 08 i 09 mierzyła się z zespołem Tura Jaktorów.

Czytaj więcej

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin